Erfaringskonsulentprisen 2025 – Nå kan du nominere din kandidat

Du kan nå nominere din kandidat. Erfaringskonsulentprisen deles ut årlig av Erfaringssentrum. Prisen deles ut til en erfaringskonsulent som har utmerket seg over tid. Vinneren må ha jobbet som erfaringskonsulent i minst 2 år for å kunne vurderes. Prisen skal gå til en som jobber i tjenestene som erfaringskonsulent og vinnere skal derfor avgrenses til mennesker som er ansatt på bakgrunn av egenerfaring.
Prisen deles ut på den årlige nasjonale konferansen for erfaringskonsulenter, Sterkere Sammen, med mindre særlige omstendigheter er til hinder for dette. Det er ikke en forutsetning at personen har utmerket seg i mediene eller har vært spesielt promotert, men det er det daglige arbeidet til erfaringskonsulenten som skal veie tyngst i priskomiteens vurdering.
Nominasjoner
  • Alle kan nominere kandidater til erfaringskonsulentprisen
  • Det er ikke anledning til å dele prisen mellom flere
  • Medlemmer av priskomitèen kan ikke nominere kandidater til prisen
  • Som komitèmedlem forplikter man seg til å melde seg inhabil ved nært kjennskap til nominerte kandidater
  • Det er ikke antallet innkomne nominasjoner som skal være avgjørende, men en helhetsvurdering av kandidatens prestasjoner over tid
  • Man kan nominere seg selv eller bli nominert av andre

Send inn nominasjon innen 15. Oktober her:

https://forms.cloud.microsoft/e/xw9RcexL67

 

Årets komite ledes av Siren Thomesen.

Bilde: Fra tidligere utdeling med Inger Marie

 

 

Del på Facebook
Twitter
Del videre på LinkedIn