Kalender/Sterkere Sammen 2026: Arbeidsgiversamlingen

Sterkere Sammen 2026: Arbeidsgiversamlingen

Publisert den 2026-05-01
Er du nysgjerrig på hva erfaringskonsulenter (EKer) kan tilføre din arbeidsplass, har ansatte i dag eller vurderer du å ansette? Denne arbeidsgiversamlingen gir deg innsikt, inspirasjon og konkrete erfaringer fra feltet. Samlingen passer for ledere, kollegaer, HR-ansatte og andre som ønsker å utforske mulighetene som ligger i å inkludere erfaringskompetanse i tjenestene.

Sterkere Sammen 2026: Arbeidsgiversamlingen

Erfaringssentrum Konferanse

Også erfaringskonsulenter og kollegaer er varmt velkommen. Dette er en arena for dialog, erfaringsdeling og nye perspektiver på samarbeid.

Samlingen ledes av Solrun Steffensen fra NAPHA, som med sin erfaring skaper gode og engasjerende rammer for samtaler og refleksjon.
Kristina Åkerblom, forsker deltar på samlingen, hvor hun vil lede en workshop og holde presentasjon om relevante temaer for de som kommer.

Samlingen vil være på Kronstad DPS, Bergen. Takk for vertskap hos dem!

Programmet:

Kl 10 – 10.15 Velkommen og innledning til dagen Solrun Steffensen og Kristina Åkerblom

10.15 – 10.45 DIGI EK DIGI-EK Kristina Åkerblom 30 min

10.45 – 11.00 Pause

11.00 -12.00 DIGI EK - dialog Kristina Åkerblom

12.00 – 13.00 Lunsj

13.00 -13.30  TBA

13.30 – 13.45 Pause

13.45 – 14. 15 GO2 Mariell Høgås, Trondheim kommune og Anita Walstad, KBT

14.15 – 14.45 Huset Bergen; brobyggerne Herman August Steffensen

14.45 – 15.00 Avslutning Gro, Kristina og Solrun

* tentativt program

Tidligere samlinger har vært svært etterspurt og blitt raskt fullbooket, så vi anbefaler å sikre seg billett tidlig.

Vi anbefaler også å delta på hele konferansen for et enda bredere faglig utbytte og mulighet til å knytte verdifulle kontakter.

Kjøp billett til arbeidsgiversamlingen Les mer om hele konferansen

Powered by Cornerstone